Oblačno Humidity: 85%

Čurin Prapotnik prvi v Budimpešti

Slovenski atlet Anej Čurin Prapotnik je na dvoranskem mitingu v Budimpešti osvojil prvo mesto v finalu teka na 60 m. S časom 5,73 sekunde je bil drugi domačin Dominik Illovszky (6,78).

"Start je bil dober, potem pa po 25 metrih nisem tekel po načrtu," je povedal Čurin Prapotnik. Letos je že tekel 6,67 sekunde, 6,58 pa je norma za dvoransko svetovno prvenstvo, ki ga bo Glasgow gostil med 1. in 3. marcem.

Kaja Debevec, druga slovenska predstavnica na 60 m v madžarski prestolnici, je bila v finalu B sedma in skupno 15. (7,87). Na 200 m je bila osma (25,88).