Oblačno Humidity: 61%
20°C

Lia Apostolovski druga v Nemčiji, pred njo le svetovna prvakinja

Slovenska atletinja Lia Apostolovski je na 25. na mitingu v skoku v višino v nemškem kraju Bühl zasedla drugo mesto, skočila je 1,90 metra. Pred članico ljubljanskega Massa je bila le Avstralka Eleanor Patterson, svetovna prvakinja, ki je skočila 1,95 m.

"To je bila moja tretja tekma v tednu dni in le pet dni po finalnem nastopu na evropskem prvenstvu. Zelo sem zadovoljna, da sem še tretjič zelo dobro skakala," je po nastopu sporočila Apostolovski.

Na EP v Münchnu je konec prejšnjega tedna v finalu osvojila sedmo mesto, prejšnji mesec pa je v Oregonu v ZDA prav tako nastopila v finalu in zasedla 12. mesto. Na obeh velikih članskih tekmah je nastopila prvič v karieri.