Oblačno Humidity: 83%

Beltinci dobili zaostalo tekmo drugega kroga proti Sežani

Nogometaši Beltincev Klima Tratnjek so v zaostali tekmi 2. kroga 2. slovenske nogometne lige v gosteh ugnali sežanski Tabor z 2:1. Tekmo sta sicer ekipi začeli igrati 29. avgusta, a je bil dvoboj takrat zaradi dežja prekinjen. Gostje so takrat vodili s 3:0, danes pa so bili vnovič boljši in domov odnesli nove tri točke.

Gostje so povedli prek avtogola Markota Furlana, a so le dve minuti za tem domačini izenačili, ko je zadel Mark Seliškar. Za tri točke Beltincev je deset minut pred koncem zadel Maksimiljan Zorman.

Beltinci so s tretjo zmago skočili na peto mesto lestvice in so z desetimi točkami izenačeni s Triglavom in Bistrico. Tabor ostaja pri dnu lestvice na 14. mestu in je še vedno brez zmage.

Na vrhu drugoligaške druščine so še naprej neporaženi Grosupeljčani (15) s popolnim izkupičkom, na petih tekmah so petkrat zmagali. Dve točki manj imajo še prav tako neporaženi nogometaši Primorja (13) na drugem mestu.