Oblačno Humidity: 81%

Zmaji slavili na prvi pripravljalni tekmi

Na prvi pripravljalni tekmi po zaključenem uvodnem ciklu priprav so se hokejisti Olimpija Ljubljana pomerili s celovškim KAC in zmagali z rezultatom 2:1.

Zmaji so povedli v 16. minuti, ko je po podaji Beričiča in Sodje v polno zadel Pance. Gostje so izenačili na začetku druge tretjine ob igralcu več na ledu. Za zmago hokejistov Olimpije Ljubljana je v 55. minuti po lepi podaji Ćosića zadel branilec Ege.

"Veseli dejstvo, da je Olimpija zmago dosegla z dobro igro in da je bila dvorana Tivoli kljub poletnemu terminu dodobra napolnjena. Publika je prvo tekmo sezone glasno podprla," so sporočili iz ljubljanske olimpije.

V soboto 17.8. se bo Olimpija pomerila proti ekipi Gyergyoi, ko bodo priložnost dobili tudi nekateri mlajši igralci. Tudi na tej tekmi bo vstop prost.