14°C / 19°C
10°C / 14°C
6°C / 16°C

Denver poražen v New Yorku

Košarkarji Denver Nuggets so v severnoameriški ligi NBA izgubili v New Yorku, Knicks so zmagali s 116:110. Pri gostih Vlatko Čančar ni dobil priložnosti za igro. Denver, ki je kljub porazu še vedno prvi na zahodnem delu lige, ostaja v New Yorku, nocoj ob 20.30 bo igral proti Brooklyn Nets.

Jalen Brunson se je v ekipo Knicks vrnil po poškodbi leve noge s 24 točkami. Že v prvi četrtini je zbral 16 točk, v drugem polčasu pa 13.

Med drugim je za New York, ki je branil dve točki prednosti v zaključku, najprej 43 sekund pred koncem dosegel dve točki, potem pa še podal Mitchellu Robinsonu, ki je 24 sekund pred zvokom sirene postavil končni izid 116:110.

RJ Barrett je za zmago dodal 21 točk, Julius Randle pa 20. Pri gostih, izgubili so petič na zadnjih šestih tekmah, je Srb Nikola Jokić nanizal 24 točk, 10 skokov in osem podaj, Jamal Murray je prispeval 25 točk.