Oblačno Humidity: 84%

Rokometaši Dobove so izgubili proti LL Grosistu Slovanu s 26:32

Dobova je že pred obračunom s Slovanom vedela, da se skupaj z Ljubljano in Škofljico seli v drugo ligo. Prva bo v prihodnji sezoni štela le 12 klubov, med njimi pa bo, ob povratniku iz druge lige Krškemu, tudi Slovan, ki je sezono sklenil z zmago in končal na devetem mestu.

Dobovčani so bili kos Kodeljevčanom večji del prvega polčasa ter bili zraven tudi še v drugem polčasu do izida 20:21. Nato pa je Slovan naredil serijo 7:1 ter pobegnil na 28:21. To je bilo dovolj za mirno končnico. Največja prednost gostov je znašala osem golov (30:22).

Blaž Pintar je v domači ekipi prispeval osem golov, Matic Anton Pipp pa v gostujoči sedem.

* Športna dvorana, gledalcev 144, sodnika: Mar. in Mat. Pirc.
* Dobova: Žitković, Suban 3, Fabek 4, Gerjovič 1, Stunković 1, Romih 5 (1), Pintar 8 (4), Maslovar 2, Rantah 1 (1), Ferenčak 1, Kozolić, Baznik, Maček, Mataić.
* Slovan: Marušić, Mlakar, Krbavčić, Novak 1, Grojzdek, Ribić, Pajt 4 (3), Stojnić, Pipp 7, Kovačevič 1, Mlivić 4, Perić 4, Pirc, Budja 5, Kovačič 5, Grebenc 1.
* Sedemmetrovke: Dobova 6 (6), Slovan 4 (3).
* Izključitve: Dobova 4, Slovan 6 minut.