Oblačno Humidity: 77%
14°C
11°C / 21°C

Rokometaši trebanjskega Trima so premagali Jeruzalem Ormož s 33:23

Rokometaši Trebanjskega Trima so tudi na tekmi z Jeruzalem Ormožem potrdili vodilno mesto na prvenstveni razpredelnici.

Ormožani so se dobro upirali le v uvodu v tekmo in v 11. minuti je bil izid še izenačen na 5:5. Z delnim izidom 4:0 pa so varovanci Uroša Zormana naredili prvo vidno razliko, ki so jo do polčasa podvojili. Tudi po menjavi strani domači niso popustili in razlika je postala dvomestna. Tik pred koncem tekme je znašala celo + 12 (31:19).

Pri zmagovalcih sta s po sedmimi goli izstopala Jan Jurečič in Vid Miklavec, na nasprotni strani jih je šest dosegel Filip Jerenec.

Čez 14 dni, po reprezentančnem premoru, Trimo Trebnje čaka gostovanje pri Škofljici, Jeruzalem Ormož pa bo doma gostil Ivančno Gorico.

* Dvorana OŠ, gledalcev 400, sodnika: Marinkovič in Vidali.
* Trimo Trebnje: Skledar, Čudić, Herceg, Slatinek Jovičič 5 (1), Višček, Didovič 1, Jurečič 7 (2), Kotar 2, Udovič, Miklavec 7, Grbić, Cingesar 3 (2), Nešić 2, Krešić 5, Čorsović, Čulk 1.
* Jeruzalem Ormož: Ranfl, Balent, Zemljič, Munda 3, Bogadi, Sok, Vincek, Žuran, G. Hebar 4 (4), M. Hebar 3, Šulek 1, Blagotinšek 2, Pungartnik, Krabonja 3, Kolmančič 1, Jerenec 6.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 8 (6), Jeruzalem Ormož 6 (4).
* Izključitve: Trimo Trebnje 8 minut, Jeruzalem Ormož 10.