10°C / 17°C
6°C / 15°C
4°C / 16°C

Urbanscape Loka - Trimo Trebnje 27:33

Rokometaši Urbanscape Loke so v 16. krogu lige NLB izgubili proti trebanjskemu Trimu s 27:33 (10:17).

* Dvorana Poden, gledalcev 150, sodnika: I. Ivančič, D. Ivančič.
* Urbanscape Loka: Stanojlović, Juričan, Jakac, Belič Pfajfar, Dolenc 1, Mali 1, Križaj, Jesenko 4 (3), Damjanović 2, Batagelj 5, Nikolić 7, Jesenko 3, Klemenčič, Šilc, Atanasov 4.
* Trimo: Grčo, Čudič, Slatinek Jovičič 1, Višček 3 (1), Horvat 5, Didovič 2, Jurečič 5 (2), Radojković 2, Pipp 3, Kotar 2, Potočnik, Miklavec, Redek, Grbić 5, Glavaš 4 (2), Krešić 1.
* Sedemmetrovke: Urbanscape Loka 3 (3), Trimo 8 (5).
* Izključitve: Urbanscape Loka 14, Trimo 6 minut.
* Rdeči karton: /.

Trebanjci so v Škofji Loki prišli do svoje 14. zmage in se vsaj začasno na vrhu lestvice točkovno izenačili z vodilnim Celjem, imajo pa tudi točko več od Gorenja, toda oba omenjena imata tekmo v dobrem. Prav Celjani in Velenjčani bodo med sabo obračunali v tem krogu v nedeljo ob 20. uri.

Izbranci Uroša Zormana so odpor devetouvrščene Urbanscapa Loke zlomili praktično že v prvem polčasu, ki so ga dobili za sedem golov.

Po izenačenem začetku so Trebanjci z delnim izidom 5:1 v 15. minuti ušli na 10:6, pozneje pa so še povečali naskok, tako da so na glavni odmor šli že s sedmimi goli prednosti pred Škofjeločani.

V uvodu drugega dela so povedli tudi že za osem zadetkov, to pa je bila dovolj visoka prednost, da so gosti tekmo bolj ali manj mirno pripeljali do zanje srečnega konca.

Pri domačih je sedem golov dosegel Matija Nikolić, pri gostih pa so Lan Grbić, Jan Jurečič in Gašper Horvat zadeli po petkrat, Mirnes Grčo pa se je izkazal s 15 obrambami.

Škofjeločani bodo v 17. krogu gostili Krško, Trebanjci pa Sviš iz Ivančne Gorice.