10°C / 14°C
9°C / 14°C
11°C / 15°C

Juventus z zmago na gostovanju na pragu tretjega mesta

Juventus je na zadnji tekmi 34. kroga italijanskega prvenstva na gostovanju v zaključku tekme strl odpor Sassuole in zmagal z 2:1 (1:1). Na četrtem mestu sedaj le ta točko zaostaja za tretjim Napolijem. Sassuolo je ostal na desetem mestu.

Domači so povedli s 39. minuti, ko je zadel Giacomo Raspadori, na 1:1 je izenačil Argentienc Paulo Dybala v zadnji minuti rednega dela polčasa. Zmago stari dami je prinesel Moise Kean v 88. minuti.

Nogometaši AC Milana so se z zadetkom v 92. minuti derbija serie A proti Laziu v nedeljo znova povzpeli na prvo mesto lestvice prvenstva. Štiri tekme pred koncem prvenstva imajo dve točki prednosti pred mestnim tekmecem Interjem, ta pa pet pred Napolijem.