Oblačno Humidity: 80%

Evi Krafogel druga bronasta medalja na EP v bowlingu

Slovenka Eva Krafogel je na evropskem prvenstvu v bowlingu osvojila še drugo medaljo.

Članica kluba Feniks iz Ljubljane, ki je hkrati edina slovenska udeleženka prvenstva v francoskem Wittelsheimu, je po odigranih štirih disciplinah posamezno, dvojice, trojice in ekipno v seštevku All Event med 108 športnicami zasedla tretje mesto.

Krafogel je s tem Sloveniji priborila še drugo bronasto medaljo na tem EP. V soboto jo čaka še nastop v disciplini masters najboljših 24 tekmovalk, je sporočila Bowling zveza Slovenije.

Slovenka je na tretjem mestu zbrala 5446 točk, zmagala pa je Švedinja Nora Johansson (5596) pred Nemko Franzisko Czech (5468).