Oblačno Humidity: 91%
12°C

Krka v izdihljajih do zmage in četrtega mesta v 2. SNL

Nogometaši v 2. slovenski ligi so danes odigrali še štiri tekme 25. kroga. Primorje je v gosteh s 3:0 premagalo Bilje, Dob je s 3:2 slavil pri Fužinarju, Rogaška je igrala 1:1 s Krškim, Krka pa je ugnala Beltince s 3:2.

Novomeščani so do zmage prišli v 90. minuti, ko je zadel Josip Majić, s tremi goli junak obračuna. V končnici tekme pa je do točke proti Rogaški prišlo Krško, ko je v 91. minuti zadel Tomi Gobec.

V petek so nogometaši kranjskega Triglava v uvodni tekmi kroga premagali velenjski Rudar z 2:0 in se tako vodilni Gorici ob tekmi manj začasno približali na šest točk. Prvega od dveh golov za Gorenjce je dosegel Tin Matić, z 19 goli prvi strelec lige.

Na drugi petkovi tekmi med Brežicami in Dravo je slavila domača ekipa kar s 7:1. Andraž Ruedl je dosegel kar štiri zadetke.