Oblačno Humidity: 84%

Nogometaši Bilj napolnili mrežo Ravenčanov

Nogometaši iz Bilj so na tekmi 3. kroga 2. SNL visoko premagali Ravenčane s 5:1, na drugi današnji tekmi pa so Grosupeljčani ugnali Ajdovce z 1:0.

Druge tekme 3. kroga, ki so bile avgusta odpovedane zaradi vodne ujme v Sloveniji, bodo na sporedu med 25. oktobrom in 9. novembrom.

V Biljah so gledalci videli šest golov, od tega kar pet v mreži Korošcev. Za Primorce je dva gola dosegel Ricard Fernandez Betriu, po enega pa Martin Radulović Veličković, Luka Džaja in Kristjan Irmančnik (avtogol). Pri Fužinarju se je med strelce v začetku drugega polčasa vpisal Luka Verbič.

Na Dolenjskem je bil mož odločitve Lan Piskule, kapetan domače ekipe je edini gol dosegel že v tretji minuti dvoboja.

VITANEST BILJE - FUŽINAR RAVNE 5:1 (3:0)
* Bilje, gledalcev 50, sodniki: Jazbec, Švarc, Kužnik.
* Strelci: 1:0 Irmančnik (11./avtogol), 2:0 Fernandez Betriu (23.), 3:0 Radulović-Veličković (27.)Lakovšek, 3:1 Verbič (50.), 4:1 Fernandez Betriu (58.), 5:1 Džaja (83.).
* Vitanest Bilje: Lipičar, Vales Ramos, Radulović-Veličković (od 71. Perko), Marjanac, Koron (od 78. Goncalves Paulino), Župan (od 66. Slavec), Humar, Džaja, Trdin, Majić (od 46. Batič), Fernandez Betriu (od 71. Doplihar).
* Fužinar Ravne: Marčič, Verbič, Hovnik (od 84. Lakovšek), Bajraj (od 70. Carl), Divine Igwe (od 84. Jahić), Gutić, Gaberšek Rotovnik (od 70. Kvesić), Kitek, Morariu (od 84. Adrović), Irmančnik, Turkuš.