Oblačno Humidity: 81%
15°C

Triglavu derbi v Beltincih

Nogometašem kranjskega Triglava je pripadel derbi zaradi poplav prestavljenega 3. kroga 2. SNL, Kranjčani so v gosteh z 2:1 (1:0) premagali vodilno ekipo Beltince Klimo Tratnjek. Prekmurci so sicer zadržali prvo mesto na lestvici, Kranjčani pa so na drugem mestu vsaj začasno prehiteli Nafto, za Beltinci zaostajajo dve točki.

Triglav Kranj je z golom Goldena Okoche Gibsona vodil že po prvem polčasu, v drugem so domači prek Luke Pihlerja izenačili, Gorenjcem pa je zlata vredne točke v izdihljajih tekme, v tretji minuti sodnikovega dodatka, s svojim drugim golom na tekmi zagotovil Nigerijec Gibson.

Na preostalih treh četrtkovih tekmah posebne negotovosti ni bilo. Dravinja je s 3:0 doma premagala Krko, TKK Tolmin je z dvema goloma in avtogolom Bineta Kavčiča prav tako doma s 3:1 Tabor Sežano, ki tako še naprej ostaja brez zmage, Ketty Emmi&Impol Bistrica pa je v gosteh ugnala Jadran Dekane s 4:1, dva gola je k temu prispeval Ante Kuliš.