Oblačno Humidity: 84%

Brez zadetkov na obračunu Rudarja in Gorice

Nogometaši velenjskega Rudarja in Gorice so igrali predzadnjo tekmo zaradi poplav prestavljenega 3. kroga 2. SNL.

Obračun v Velenju se je končal brez zadetkov. Dolg iz tega kroga bosta poravnala še Nafta in Ilirija, in sicer 9. novembra.

Nogometašem kranjskega Triglava pa je v sredo pripadel derbi kroga, Kranjčani so v gosteh z 2:1 premagali vodilno ekipo Beltince Klimo Tratnjek. Prekmurci so sicer zadržali prvo mesto na lestvici, Kranjčani pa so na drugem mestu vsaj začasno prehiteli Nafto, za Beltinci zaostajajo dve točki.

Triglav je z golom Goldena Okoche Gibsona vodil že po prvem polčasu, v drugem so domači prek Luke Pihlerja izenačili, Gorenjcem pa je zlata vredne točke v izdihljajih tekme, v tretji minuti sodnikovega dodatka, s svojim drugim golom na tekmi zagotovil Nigerijec Gibson.

V torek so Bilje s 5:1 premagale Fužinar, Grosuplje pa z 1:0 Primorje. V sredo pa je še Dravinja premagala Krko s 3:0, Bistrica v gosteh Jadran s 4:1, Tolmin pa doma Tabor s 3:1.