Oblačno Humidity: 95%

Tobeyjeva zvezda v končnici ugnala Bayern

Košarkarji Crvene zvezde so v 6. krogu evrolige doma premagali Bayern s 74:68.

Slovenski reprezentant Mike Tobey je za Beograjčane prispeval sedem točk.

Crvena zvezda in Bayern sta sicer prikazala dokaj izenačeno predstavo, v kateri sta bili še 76 sekund pred koncem izenačeni na 68:68. Nato pa so do konca točke dosegali le še domači, ki so prekinili niz štirih porazov v tem tekmovanju.

Tobey je igral 13 minut in pol, v tem času pa dodal še tri skoke in podajo. Prvi igralec Crvene zvezde je bil Miloš Teodosić s 16 točkami in 11 podajami.

Danes je igrala tudi Alba Berlin Žige Samarja, ki pa je izgubila v Valencii z 71:79. Slovenski reprezentant ni igral za nemško zasedbo, ki je doživela peti poraz. Španska pa je s petimi zmagami tik pod vrhom lestvice, na vrhu je le še neporaženi Real Madrid, katerega tekma tega kroga proti Maccabiju iz Tel Aviva je preložena.