Oblačno Humidity: 89%

Švica bo morala na vizum za EP še počakati

Nogometaši Švice so bili danes blizu, da postanejo deveta reprezentanca, ki bi si že zagotovila nastop na evropskem prvenstvu leta 2024 v Nemčiji. Na zaostali tekmi skupine I proti Izraelu, ki je bil gostitelj v madžarski vasici Felcsut, so potrebovali zmago, a igrali le 1:1.

Od 36. minute, ko jo je v vodstvo popeljal Ruben Vargas, pa do 88. minute je kazalo, da bodo cilj izpolnili, toda to jim je preprečil gol rezervista Shona Weissmana.

Švica v zadnjih krogih najbrž ne bo zamudila nove priložnosti za uvrstitev v Nemčijo, Izrael pa tudi še lahko upa, da bo na lestvici prehitel Romunijo, ki ima tako Švica štiri točke več.