Nekaj oblačnosti Humidity: 64%
20°C

Arsenal po enajstmetrovki do minimalne zmage nad Crystal Palaceom

Nogometaši Crystal Palacea in Arsenala so danes sklenili drugi krog angleškega prvenstva. V zadnji tekmi kroga je na gostovanju slavil Arsenal z 1:0.

Edini gol na dvoboju je v 53. minuti z enajstmetrovke dosegel Martin Odegaard. V 67. minuti si je Takehiro Tomiyasu prislužil še drugi rumeni karton, a so topničarji tudi z igralcem manj zdržali do konca dvoboja.

Arsenal ima tako po dveh krogih dve zmagi in je na tretjem mestu ligaške razpredelnice. Zaradi boljše razlike med doseženimi in prejetimi zadetki po dveh visokih zmagah vrh zaseda Brighton, drugi je branilec naslova Manchester City.