Oblačno Humidity: 81%

Nafta z zmago ostaja na vrhu 2. SNL

Nogometaši Nafte so v 17. krogu 2. slovenske lige premagali Bistrico s 3:1 in tako ostajajo vodilni na lestvici. Bistričani so dobili prvi polčas, v drugem pa sta za zmago lendavske zasedbe poskrbela Toni Lun Bončina z dvema in Silvo Pigac z enim zadetkom.

Nogometaši iz Beltincev so na nedeljski tekmi z dvema goloma Roberta Čakša v začetku drugega polčasa premagali zadnjeuvrščene nogometaše iz Sežane z 2:0 in so na lestvici tri točke za Lendavčani.

V nedeljo sta bili na sporedu še dve tekmi, nogometaši iz Tolmina in Ajdovščine so se razšli brez golov, Velenjčani pa so premagali Šiškarje z 2:1.

V soboto je Gorica v lokalnem obračunu v gosteh premagala Bilje z 1:0, medtem ko je Triglav v gosteh izgubil pri Dravinji z 1:2. Na preostalih dveh tekmah je Jadran s 3:2 odpravil Krko, Grosuplje pa so z 2:0 ugnale Fužinar.