Oblačno Humidity: 83%

Primorje po poznem zadetku še naprej neporaženo v 2. SNL

Nogometaši ajdovskega Primorja so še naprej brez poraza v 2. slovenski nogometni ligi.

Vodilna zasedba 2. SNL je v 10. krogu igrala 2:2 z Bistrico, potem ko je Žan Bešir v 84. minuti izenačil za domače. Bistrica pa je pred dnevi dobila tudi novega trenerja. Gorana Stankovića, ki je na daljšem okrevanju po srčnem infarktu, je zamenjal Simon Dvoršak.

Na drugih dveh sobotnih tekmah je Fužinar po golu Ikenne Divina Igweja v 89. minuti s 3:2 premagal Ilirijo, Krka pa v gosteh zadnjeuvrščeni Tabor iz Sežane, ki je edini še brez zmage, z 2:0.

Primorje ima zdaj 21 točk oziroma štiri več od Beltincev, pet od Gorice ter po šest od Brinja Grosupljega in Triglava. Brinje se bo v nedeljo merilo z Nafto, ki ima točko manj, Gorica pa bo gostovala pri Triglavu.