Nekaj oblačnosti Humidity: 67%
19°C

Kralji Anžeta Kopitarja po kazenskih strelih ugnali San Jose

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL doma po kazenskih strelih s 3:2 ugnali San Jose Sharks. Kapetan kraljev Anže Kopitar je v 23 minutah in pol sprožil en strel na gol in ostal brez točke.

Gola za domače sta dosegla Phillip Danault za uvodno vodstvo v šesti minuti in Jaret Anderson-Dolan, ki je z golom ob koncu druge tretjine tekmo popeljal v podaljšek, v katerem ni bilo golov.

V kazenskih strelih sta bila uspešna Kevin Fiala in Trevor Moore, za goste pa le Kevin Labanc. Slednji je zadel 40 sekund pred zadetkom Anderson-Dolana tudi v rednem delu za vodstvo San Joseja z 2:1, Timo Meier je pred tem še v prvi tretjini izenačil na 1:1.