15°C / 16°C
16°C / 20°C
12°C / 21°C

Rokometašice iz Litije visoko izgubile v Črni gori

Rokometašice Litije so na prvi tekmi drugega kroga evropskega pokala v gosteh izgubile proti črnogorskemu Rudarju z 19:30 (11:14).

Povratna tekma bo 30. septembra v Litiji.

Rokometašice iz osrednje Slovenije so v univerzitetni dvorani v Podgorici uvodoma kljubovale tekmicam iz črnogorske Pljevlje, v končnici prvega polčasa pa popustile in na veliki odmor odšle s primanjkljajem treh golov (11:14). V drugem polčasu so izgubile rdečo nit v svoji igri in doživele visok poraz.

Pri Litijankah je bila najbolj učinkovita Špela Bajc s štirimi goli. Tia Tomc, Manca Kogovšek in Urša Urbančič so dosegle po tri, Tinkara Kogovšek, Brina Ambrož in Jelena Gavrilović pa po dva zadetka.