Oblačno Humidity: 91%
13°C

V Rimu izpadla še finalista teniškega turnirja v Madridu

Rus Andrej Rubljov, zmagovalec nedavnega teniškega mastersa v Madridu, je izpadel v tretjem krogu drugega mastersa v Rimu (7.877.020 evrov nagradnega sklada). Po preobratu ga je s 3:6, 6:3 in 6:2 izločil Francoz Alexandre Muller, 109. igralec svetovne lestvice ATP. Pred tem je turnir končal tudi poraženi finalist Madrida.

Kanadčana Felixa Auger-Aliassimeja je s 6:7 (2), 6:4, 6:4 premagal Avstralec Alex De Minaur.

Že v nedeljo je prav tako v 3. krogu izpadel srbski teniški zvezdnik Novak Đoković. Dva tedna pred začetkom odprtega prvenstva Francije v Parizu je prvopostavljenega na turnirju v večnem mestu in zmagovalca 24 turnirjev za grand slam gladko s 6:2 in 6:3 premagal Čilenec Alejandro Tabilo.