Oblačno Humidity: 77%
14°C
11°C / 21°C

Arrizabalaga iz Chelseaja na posojo k Bournemouthu

Španski nogometni vratar Kepa Arrizabalaga bo do konca sezone kot posojen igralec londonskega Chelseaja igral za angleškega prvoligaša Bournemouth. Španec je bil na posoji tudi lansko sezono, ko je na 20 tekmah branil za madridski Real, poroča srbska tiskovna agencija Tanjug.

Arrizabalaga je z Realom lansko sezono osvojil ligo prvakov in špansko prvenstvo. Član Chelseaja je od leta 2018, s klubom iz Londona pa je leta 2019 osvojil evropsko ligo dve leti kasneje pa še ligo prvakov.

Bournemouth je lansko sezono angleškega prvenstva končal na 12. mestu, medtem ko je v prvih dveh krogih v letošnji sezoni zabeležil dva remija z izidom 1:1, in sicer proti Newcastlu in Nottingham Forrestu.