Oblačno Humidity: 68%
18°C

Barcelona doživela hud poraz

Barcelona je na ponedeljkovi tekmi za pokal Joan Gamper utrpela hud poraz proti Monacu z 0:3, kar je sprožilo nezadovoljstvo med navijači, ki so svoje razočaranje izrazili z glasnimi žvižgi. Hansi Flick je tako svojo pot na klopi Barcelone začel slabo.

Barcelona je na domačem stadionu doživela nepričakovan poraz. V drugi polovici tekme so za Monaco zadeli Lamine Camara, Breel Embolo in Christian Mawissa.

Poraz katalonskega kluba le pet dni pred začetkom sezone v LaLigi, kjer se bodo v prvem krogu pomerili proti Valenciji, ni dobra popotnica. V prvi polovici tekme je ekipi katalonskim nogometašem manjkalo ritma in preboja, medtem ko so v drugi polovici zaradi obrambnih napak prejeli kar tri zadetke.

Monaco je povedel z zadetkoma Camare in Embola v razmiku sedmih minut. Čeprav je Lamine Yamal v 66. minuti po vstopu na igrišče nekoliko poživil igro Barcelone, je Monaco dokončno odločil tekmo s tretjim golom Mawisse pet minut pred koncem, kar je prineslo končnih 0:3.