Nekaj oblačnosti Humidity: 64%
20°C

Nov remi Udineseja

Nogometaši Udineseja in Monze so se v 23. krogu italijanskega prvenstva razšli brez golov. To je že 13. remi zasedbe iz Vidma v tej sezoni, po nepopolnem krogu je z 19 točkami na 16. mestu v 20-članski serie A.

Slovenski reprezentant Sandi Lovrić je igral celotno tekmo za ekipo iz Furlanije. Njegov klubski in reprezentančni soigralec Jaka Bijol je že dlje časa odsoten zaradi poškodbe, Davida Pejičića pa ni bilo v kadru Udineseja.

Tudi druga današnja igrana tekma med Empolijem in Genoo se je končala brez zadetkov. Ob 18. uri se bo začela tekma Frosinone - Milan, ob 20.45 pa Bologna - Sassuolo.

Na petkovi uvodni tekmi kroga je Lecce v izdihljajih tekme uprizoril preobrat in premagal Fiorentino s 3:2. Gostitelji so v sami končnici dvoboja zaostajali z 1:2, nato pa je Roberto Piccoli v 90. minuti izenačil na 2:2, v drugi minuti sodnikovega podaljška pa jim je zmago prinesel Danec Patrick Dorgu. Lecce je povedel v 17. minuti po golu Francoza Remij Oudin, v drugem polčasu pa sta za Firenčane zadela Rolando Mandragora (50.) in Argentinec Lucas Beltran (67.).

V nedeljo bo osrednja tekma na slovitem milanskem stadionu San Siro, kjer bo vodilni Inter iz Milana gostil drugouvrščeni Juventus. Drugi nedeljski pari so Torino - Salernitana, Napoli - Verona in Atalanta - Lazio.

Zadnja tekma kroga bo v ponedeljek, Roma bo gostila Cagliari.