16°C
12°C / 14°C
13°C / 19°C

Zajčev Fenerbahče omilil poraz v Atenah

Miha Zajc je edini slovenski predstavnik v četrtfinalu nogometne konferenčne lige. S svojim Fenerbahčejem je na prvi četrtfinalni tekmi gostoval v Pireju pri Olympiacosu, po njej pa ni mogel biti ravno zadovoljen. Njegova ekipa je izgubila z 2:3, do njegovega odhoda z igrišča v 62. minuti pa je celo zaostajala z 0:3.

Poraz Istanbulčanov sta omilila srbski reprezentant Dušan Tadič z enajstmetrovke v 68. in Irfan Kahveci v 74. minuti. Za grško ekipo so gole dosegli Knstantinos Fortunis, Stevan Jovetić in Chiquinho.

Na drugi zgodnje večerni tekmi sta se v Plznu domača Viktoria in Fiorentina razšli brez doseženih zadetkov.

Ob 21. uri se bosta začeli še tekmi med Aston Villo in Lillom ter Club Bruggeom in solunskim Paokom.