12°C / 18°C
16°C / 22°C
9°C / 16°C

Trajković peti na EP

Slovenski reprezentanti se z evropskega prvenstva v taekwondoju vračajo z eno kolajno, bronasto je v kategoriji do 87 kilogramov osvojil Patrik Divković. Zadnji dan tekmovanja so upali, da bi v kategoriji nad 87 kilogramov kaj takega uspelo tudi Ivanu Trajkoviću, a se je moral zadovoljiti s petim mestom.

Olimpijcu je zagodla poškodba kolena, zato je moral predati dvoboj četrtfinala na koncu srebrnemu Turku Emreju Katalmisu Atesliju.

Poleg Trajkovića je na petem mestu tekmovanje v kategoriji do 54 kilogramov končal tudi Domen Molj, Jure Tozon in Lin Kovačič pa sta izgubila že prvi dvoboj.