Oblačno Humidity: 83%

Le Havre do točke v gosteh pri Lensu

Nogometaši Le Havra, ki jih vodi slovenski strateg Luka Elsner, so v 28. krogu francoske lige gostovali pri Lensu ter igrali 1:1.

Lens je proti Le Havru povedel v 58. minuti po golu Przemyslava Frankowskega, gosti pa so na zahtevnem gostovanju izenačili v 78. minuti, ko je z bele pike zadel Emmanuel Sabbi. Za Le Havre je to deseti remi sezone.

Danes bo ob 21. uri vodilni Paris Saint-Germain gostil zadnjeuvrščeni Clermont.

V petek je Lille s 3:1 odpravil Marseille.

V nedeljo bodo še tekme Brest - Metz, Montpellier - Lorient, Reims - Nice, Toulouse - Strasbourg, Monaco - Rennes in Nantes - Lyon.

Na vrhu lestvice ima PSG 62 točk, Brest jih ima 50, Lille in Monaco pa sta pri 49. Le Havre je na 14. mestu pri 28 točkah oziroma petih več od mest, ki neposredno vodijo v drugo ligo.